Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Könyvlapok lakói – München

munchen_plakat_kep.jpgKaj Ádám meghívására a Müncheni Magyar Katolikus Egyházközség nagytermében mutathattam be Könyvlapok lakói című illusztrációkiállításomat, amely a Móra Ferenc Népszínház Pár-kapcsolat című előadása előtt nyílt meg. Ezzel vette kezdetét a Müncheni Magyar Teátrum című kulturális rendezvénysorozat, amelyet Spiller Krisztina konzulasszony nyitott meg. Másnap Bene Zoltán könyve volt a téma, Az érdemes, nemes Rózsasándor kalandjai

img_1559.jpg

 

Kaj Ádám meghívására a Müncheni Magyar Katolikus Egyházközség nagytermében mutathattam be Könyvlapok lakói című illusztrációkiállításomat, amely a Móra Ferenc Népszínház Pár-kapcsolat című előadása előtt nyílt meg. Ezzel vette kezdetét a Müncheni Magyar Teátrum című kulturális rendezvénysorozat, amelyet Spiller Krisztina konzulasszony nyitott meg. Másnap Bene Zoltán könyve volt a téma, Az érdemes, nemes Rózsasándor kalandjai

img_1669.jpg